Вишита сорочка жіноча.

Вишита українська сорочка, це більше ніж символ України та “must have” сучасних жінок. Саме вишиванка є справжнім оберегом та молитвою. З давніх часів вишиванка була втіленням прадавніх традицій та символів. На вишитій сорочці нерідко зображали знаки води та сонця, квіти або ж навіть зорі.
Історія виникнення вишиванки як частини одягу є дуже давньою. Перші відомості про вишиту сорочку можна побачити у літописах у ІІ ст. до нашої ери. Візантійські письменники описували українську вишиванку у ХІ ст., як символ духовності та добробуту. Стародавні вишиванки робили з візантійської матерії з делікатними та дрібними візерунками. Кожен з символів мав своє тлумачення. Люди вірили, що саме вишиванка вбереже від зла та подарує щасливу долю. Жінки, проводжаючи своїх чоловіків на війну, нерідко передавали в похід саме вишиванку, як символ дому, який завжди чекатиме. Українські жінки свої вишиванки в ХІ ст. вишивали золотом та сріблом. Також вважалося, що чим добротнішою буде вишиванка, тим більший статус має родина. У 18 ст. вишиванки були майже у кожній дворянській, купецькій, монастирській та сільській родині. В залежності від територіального проживання сім’ї змінювалися візерунки та кольори. Єдине залишалося не змінним – надія, любов та добро, які були вишиті на сорочці у вигляді певних візерунків.

Жіночі вишиванки ручної роботи та ексклюзивного дизайну.

Сьогодні варіанти сучасних вишиванок налічують безліч кольорів та дизайнерських рішень. На модних показах нерідко можна побачити, стильні та оригінальні жіночі вишиванки ручної роботи. Стилізована вишита сорочка гармонійно поєднує в собі не тільки різні ниті, тканини або ж коштовне каміння, але й правильну символіку. Саме тому одним з найпопулярніших напрямків дизайну є ексклюзивна жіноча вишиванка ручної роботи. Знайти неповторні та вишукані жіночі вишиті сорочки Ви зможете у творчій студії “DIVchA”.
Творча студія “DIVchA” – це широкий вибір модних та унікальних жіночих вишиванок та прийнятні ціни.