Модні еко- та етно- плаття в українському стилі.

Сукня - це жіночно і ніжно. Завдяки різним видам крою, сукні підходять до будь-якого типу жіночої фігури. Більше того, за їх допомогою можна приховати усі недоліки та підкреслити переваги. Звісно, не варто багато говорити про те, що і так усім відомо. Краще поговоримо про сукні в українському стилі. Колись вони були повсякденним одягом. Сьогодні ж це атрибут гардеробу, який вдягають на особливі події: свята, хрестини, весілля, дні народження. Традиції в моді, і це добре. Не варто забувати про своє коріння в часи глобалізації, адже саме українська вишивка, та всі елементи одягу з нею, ідентифікують українців. Цінування свого, рідного може проявлятись в різних формах. Проте, наявність етно-сукні в гардеробі української жінки - обов’язкове. Творча студія “DIVchA створює унікальні дизайнерські вишиті сукні. Ми встановили, що українське - це модно, незалежно від світових трендів. До плюсів також варто віднести екологічність та практичність українських плать. Натуральні тканини та зручний крій - це два базових принципи, які ми використовуємо при пошитті суконь.

Унікальні сукні в українському стилі на замовлення.

Віддаючи шану традиціям, все частіше жінки звертаються до індивідуального пошиття та дизайну етно-плать. Чому так? Є декілька причин:
1. Унікальність. Пошиті на замовлення сукні в українському стилі - це гарантія індивідуальності. Ніхто, окрім вас, не буде мати такого плаття.
2. Контроль якості. Ви маєте можливість контролювати усі етапи виготовлення сукні: підбір тканини, кольорів оздоби, фурнітури, тощо.
3. Посадка по фігурі. Плаття буде ідеально лежати на Вас, адже пошиття здійснюється по ваших мірках.
4. Гарантія на завершений виріб. Ми даємо гарантію на наші сукні, але завжди готові внести корективи, якщо у вас змінились параметри фігури або ви бажаєте додати ще якийсь елемент.

Творча студія “DIVchA” підкреслить вашу індивідуальність!